Sveiki!

Tai psichologinės pagalbos platforma, kurios pagrindinis tikslas – padėti TAU rasti SAU tinkamą pagalbą.

Šios platformos įkūrimo idėja kilo remiantis asmenine patirtimi, kai norint susirasti psichologinę pagalbą atsiranda pasimetimas dėl nežinojimo nuo ko pradėti.

Jei ir tu nuolat apie kažką galvoji, jauti, kad draugai tavęs iki galo neišgirsta, nori išsipasakoti ar pasitarti, bet neturi su kuo ar susiduri su problema, kuri šiuo metu itin tau aktuali, bet nežinai kur kreiptis ir nuo ko pradėti
padedant SAU – ši platforma būtent TAU.

Monikos žinutė Jums/TAU,

Aš esu Monika, turinti psichologijos bakalauro laipsnio išsilavinimą, toliau besimokanti sveikatos psichologijos srityje. Taip pat esu Vaikų linijos savanorė. Ieškodama psichologinės pagalbos sau, supratau, kad žmogui, neturinčiam profesinių žinių šioje srityje, susigaudyti jo psichologinės būsenos pasikeitimuose, randant atsakymus į kylančius klausimus bei susiduriant su visuomenėje tvyrančiais mitais, turėtų būti be proto sunku.

Remiantis šių dienų psichologinės pagalbos padėtimi Lietuvoje, supratau, kad daugeliui gali būti sunku įsivaizduoti kaip rūpintis savo psichine sveikata ir nuo ko reikia pradėti. Tad būtent šiuo tikslu, norint pagelbėti Jums, sukūriau šią platformą, kurioje sieksiu Jums/TAU padėti kartu su savo kolege Greta 🙂 

Gretos žinutė Jums/TAU:

Labas! Aš Greta, kaip ir kolegė Monika (ne nuostabu, buvome ir esame grupiokės) turiu psichologijos bakalauro laipsnį ir šiuo metu tęsiu studijas sveikatos psichologijos magistrantūroje.

Psichologija mano gyvenime atsirado tuomet, kai pagalbos reikėjo man. Ir dabar tikrai galiu pasakyti, kad visų pirma reikalinga pagalba SAU. Žinau, ką reiškia pabusti su mintimi „kas su manimi vyksta?“, žinau, kaip sunku su tuo nesusidūrusiam žmogui surasti tinkamą pagalbą SAU.

Būtent todėl prisijungiau prie kolegės idėjos ir noriu padėti TAU, kad TAVO pagalbos SAU kelias būtų lengvesnis, nei buvo manasis.